Volná místa

Ústav přístrojové techniky AV ČR, v.v.i. , výzkumná Skupina Komplexní fotoniky nabízí volné pracovní místo:

LABORATORNÍ ASISTENT

Náplň práce: Hygienická údržba laboratoří (úklid, dezinfekce), příprava experimentů zahrnujících zvířecí modely, evidence zásob chemikálií a spotřebního materiálu, údržba laboratorních oděvů.

Požadujeme:
- samostatnost, pečlivost, pracovitost, ochotu učit se novým věcem.

Nabízíme:
- práci ve stabilní organizaci s dlouhotrvající historií
- 5 týdnů dovolené a další zaměstnanecké benefity
- nástup možný ihned

Informace o pozici:
Místo pracoviště: Královopolská 62/147, Brno - Královo Pole
Typ pracovního poměru: Práce na částečný či plný úvazek (po dohodě)
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Kontakt:
Zaměstnavatel: Ústav přístrojové techniky AV ČR, v.v.i.
Kontaktní osoba: Petra Ondráčková / Zdeňka Sigmundová
Telefon: 541 514 - 136 / 290
e-mail: ondrackova@isibrno.cz / zsigmund@isibrno.cz

Job Title: Postdoc

Position available from: April 2020
Category: Academic / Research

Using a novel integrated sensor platform for multimode fiber-based endoscopy.
More information

Řemeslník - soustružník

Do našeho technického provozu hledáme zaměstnance na pracovní pozici řemeslník - soustružník.

Náplň práce: kusová výroba přesných dílů na klasickém malém soustruhu, jedná se o precizní kusovou výrobu malých součástí.

Požadujeme:
- vyučení v oboru obráběč kovů - soustružník, samostatná orientace ve výkresové dokumentaci a volba technologických postupů při obrábění.

Nabízíme:
- jedná se o práci na plný úvazek v jednosměnném provozu s volnými víkendy

Místo pracoviště:    Královopolská 62/147, Brno - Královo Pole
Typ pracovního poměru:    Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru:    Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu:    Pracovní smlouva

Kontakt:
Zaměstnavatel:Ústav přístrojové techniky AV ČR, v.v.i.
Kontaktní osoba:Ing. Dominika Jestříbková
Telefon:541 514 377
e-mail: jestribkova@isibrno.cz

Inzeráty na volné pracovní pozice spravují Personalistky.