Volná místa

Mistr dílny – technolog

Ústav přístrojové techniky AV ČR, v.v.i patří již více než šedesát let mezi přední tuzemské vědeckovýzkumné instituce.  Svým zaměřením pokrýval především elektronovou optiku a mikroskopii, jadernou magnetickou rezonanci, infračervenou spektroskopii a po objevu laserů i problematiku kvantových generátorů světla.
OČEKÁVÁME OD VÁS:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
  • praxi v organizování a přímém řízení strojírenské výroby
  • znalost výkresové dokumentace, technologie a výrobních postupů, znalost oběhu materiálových toků a dokumentů ve výrobě
  • uživatelská práce na PC - MS Office
  • řidičské oprávnění sk. B

ROZSAH ČINNOSTÍ:

  • řízení kovoobráběcí dílny (obrábění, svařování) do 20 zaměstnanců
  • určení optimální technologie a výrobních postupů
  • odborná konzultační pomoc v oblasti výrobních možností a použitelných technologií při návrhu dílů
  • řízení oddělení montáže a koordinace montážních prací
  • zajišťování a domlouvání kooperací se zákazníky a s dodavateli
  • obchodní činnost – zajištění zakázek pro kovoobráběcí dílnu, příprava a zpracování cenových nabídek
  • zajištění režijního materiálu a nástrojů pro dílnu
  • zodpovědnost za průběh zakázky a přípravu podkladů pro fakturace
  • plnění termínů a rozpočtů zakázek
  • pravidelný reporting vedení společnosti
  • spolupráce s ostatními odděleními ve společnosti

NABÍZÍME:

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • stabilní zaměstnání
  • různorodou práci v příjemném kolektivu
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní stravování
  • místo výkonu práce v Brně

Vhodné kandidáty splňující podmínky obsazovaného pracovního místa budeme následně kontaktovat telefonicky nebo e-mailem.
Profil společnosti: www.isibrno.cz

Knihovnice

Ústav přístrojové techniky AV ČR, v.v.i., Královopolská 147, 612 64 Brno, vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa knihovnice.
Popis páce:

  • správa knižního a časopiseckého fondu (evidence knih, e-books, časopisů a výpůjček v systému ALEPH), zpracování statistik, MVS, MMVS
  • zajišťování knih a článků z EIZ
  • zpracování podkladů pro potřeby vědeckých pracovníků (hodnocení, granty, rešerše…)

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání v oboru informační studia a knihovnictví  - VŠ výhodou
  • dobrá znalost práce na s PC a nástrojů Office
  • znalost databází ALEPH, WOS, Scopus,
  • dobrá znalost AJ
  • komunikační schopnosti a aktivní přístup k řešení zadaných úkolů
  • pečlivost, důkladnost, spolehlivost a odpovědnost

Nabízíme:

  • perspektivu dlouhodobého zaměstnání ve stabilní instituci
  • samostatnou a odpovědnou práci v příjemném pracovním prostředí
  • pružná pracovní doba
  • příspěvky zaměstnancům ze sociálního fondu
  • vlastní stravovací provoz

Pracovní poměr:

  • místo výkonu práce Brno – Královo Pole
  • pracovní poměr na dobu určitou

Nástup možný dle dohody

Přihlášky se životopisem a motivačním dopisem zasílejte na adresu: jestribkova@isibrno.cz

Řemeslník - soustružník

Do našeho technického provozu hledáme zaměstnance na pracovní pozici řemeslník - soustružník.

Náplň práce: kusová výroba přesných dílů na klasickém malém soustruhu, jedná se o precizní kusovou výrobu malých součástí.

Požadujeme:
- vyučení v oboru obráběč kovů - soustružník, samostatná orientace ve výkresové dokumentaci a volba technologických postupů při obrábění.
- samostatnost, pečlivost, pracovitost, ochotu učit se novým věcem.

Nabízíme:
- práci ve stabilní organizaci s dlouhotrvající historií
- 5 týdnů dovolené a další zaměstnanecké benefity
- jedná se o práci na plný úvazek v jednosměnném provozu s volnými víkendy
- nástup možný ihned

Informace o pozici:
Místo pracoviště:    Královopolská 62/147, Brno - Královo Pole
Typ pracovního poměru:    Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru:    Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu:    Pracovní smlouva

Kontakt:
Zaměstnavatel:Ústav přístrojové techniky AV ČR, v.v.i.
Kontaktní osoba:Ing. Dominika Jestříbková
Telefon:541 514 377
e-mail: jestribkova@isibrno.cz

Inzeráty na volné pracovní pozice spravují Personalistky.