Přehled

Centrum HiLASE (High-average power pulsed lasers) je zaměřeno na technologický vývoj nové generace diodově čerpaných laserů (DPSSLs) určených pro využití v průmyslu a ve vědě. Centrum HiLASE představuje špičkový výzkum na mezinárodní úrovni. Důraz klademe nejen na excelentní základní výzkum, ale rovněž na vývoj inovativních technologií přínosných pro společnost a průmysl.

INŽENÝR ŘÍDICÍCH BEZPEČNOSTNÍCH SYSTÉMŮ

Co Vás čeká:

  • Úkolem inženýra řídicích systémů bude návrh, vývoj a implementace řídicích systémů laserů.
  • Programování PLC dle EN/IEC 61131-3.
  • Implementace SW a HW pro bezpečnostní systémy laserů na platformách Pilz a Beckhoff.
  • Návrh elektrotechnických schémat a jejich zapojení.
  • Spolupracovat s vědeckým a technickým týmem při zavádění nových technologií.

Požadujeme:

  • Ukončené VŠ vzdělání s orientací na softwarové inženýrství, nebo automatické systémy řízení, elektroinženýrství, apod.
  • Zkušenosti s programováním PLC (dle IEC 61131-3)
  • Angličtina slovem a písmem
  • Metodický přístup k řešení softwarových záležitostí

Výhodou:

  • Znalost vývojového prostředí EPLAN
  • Zkušenosti s analýzou a posuzováním rizik dle PL (Performance Level – EN ISO 13849-1) a SIL (Safety Integrity Level – EN/IEC 62061)
  • Schopnost práce se síťovými technologiemi a protokoly

A co nabízíme my?

  • Setkávání se s nejzajímavějšími lidmi z oboru
  • Příležitost pracovat v unikátním vědeckém centru
  • Odborné vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené a další zaměstnanecké výhody

Za tým HiLASE se těšíme na Vaše životopisy, nezapomeňte přiložit motivační dopis a poslat na olga.lakoma@hilase.cz

Prosím uvádějte vždy následující text společně s Vaším e-mailem/dopisem, abychom mohli pracovat s Vámi zaslanými údaji: Souhlasím, aby mé osobní údaje, zaslané FZÚ AV ČR, v.v.i. se sídlem Na Slovance 2, 182 21 Praha 8 byly v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., použity výhradně pro účely zprostředkování zaměstnání a vedení databáze uchazečů o zaměstnání. Souhlas je dán na dobu jednoho roku a lze jej kdykoliv písemně odvolat.

Kontakt:
Olga Lakomá, HR Partner
Tel: +420 702 086 170
e-mail: olga.lakoma@hilase.cz