Programátor / Programátorka PHP

Perex

Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. (FZU) je veřejná výzkumná instituce, zaměřená na základní a aplikovaný výzkum v oblasti fyziky. FZU je největším ústavem Akademie věd České republiky s více než 1300 zaměstnanci, kde nemalý počet tvoří zahraniční pracovníci. Ambicí FZU je posouvat hranice lidského poznání a provádět špičkový výzkum elementárních částic, kondenzovaných systémů, optiky, fyziky plazmatu a laserové fyziky.

FZU je od 26. dubna 2019 držitelem certifikátu HR Excellence in Research Award (Ocenění excelence lidských zdrojů ve výzkumu), které uděluje Evropská komise. FZU, jako největší pracoviště Akademie věd, se tak zařadil do prestižní skupiny evropských institucí majících právo používat tuto certifikaci.

Do našeho IT týmu hledáme novou kolegyni/kolegu na pozici

Text

Náplň práce:

  • Analýza aplikací dle zadání (webové aplikace, komunikace se zadavateli)
  • Datová analýza a návrh datových struktur v rámci RDBMS
  • Analýza a ošetření potenciálních bezpečnostních problémů
  • Odpovědnost za chod svěřených aplikací
  • Analýza a odstraňování problémů v rámci aplikací
  • Vedení dokumentace k aplikacím
  • Další související činnosti

Požadujeme:

  • Dobrou znalost programování webových aplikací v PHP
  • Dobrou znalost některého dalšího skriptovacího jazyka (perl, python apod.)
  • Velmi dobrou znalost relačních databází (MySQL, PostgreSQL)
  • Znalost konfigurace webového serveru Apache
  • Dobrou znalost Unixových OS
  • Schopnost samostatné práce i práce v týmu
  •  Alespoň pasivní znalost AJ
  • Znalost frameworku Nette výhodou

Nabízíme:

  • Velmi dobré finanční ohodnocení
  • Zajímavou a rozmanitou práci
  • Prostor pro vlastní rozvoj a kreativitu
  • Profesionální pracovní tým s přátelskou atmosférou a vzájemným respektem
  • Odborné vzdělávání a jazykové kurzy
  • Stabilní zaměstnání u špičkové výzkumné organizace
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené a 5  sick days
  • Možnost občasné práce formou home office
  • Stravenky nebo stravenkovou kartu
  • Multisport kartu
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění a další příspěvky po 12 měsících zaměstnání
  • Další zaměstnanecké výhody

Termín nástupu: Ihned nebo dle dohody.

Místo výkonu práce: Praha 6, Cukrovarnická 10/112.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis s označením pozice  na adresu kariera [at] fzu [dot] cz

Těšíme se na Vaše reakce.

Informace o zpracování osobních údajů naleznete na webových stránkách FZU na adrese: https://www.fzu.cz/zpracovani-osobnich-udaju