Developer/ Developerka (AZURE, Python, SQL)

Perex

Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. (FZÚ) je veřejná výzkumná instituce, zaměřená na základní a aplikovaný výzkum v oblasti fyziky. FZÚ je největším ústavem Akademie věd České republiky s více než 1300 zaměstnanci, kde nemalý počet tvoří zahraniční pracovníci.

Ambicí FZÚ je posouvat hranice lidského poznání a provádět špičkový výzkum elementárních částic, kondenzovaných systémů, optiky, fyziky plazmatu a laserové fyziky.

FZÚ je od 26. dubna 2019 držitelem certifikátu HR Excellence in Research Award (Ocenění excelence lidských zdrojů ve výzkumu), které uděluje Evropská komise. FZÚ, jako největší pracoviště Akademie věd, se tak zařadil do prestižní skupiny evropských institucí majících právo používat tuto certifikaci.

Do progresivního týmu, jež je součástí konsorcia Národního centra kompetence MATCA hledáme novou kolegyni/ kolegu na pozici:

Developer/ Developerka (AZURE+Python+SQL)

Náplň práce:

  • Greenfield engineering – nové projekty pro nás znamenají nové možnosti rozvoje
  • Vývoj, správa a rozvoj informačních systémů a aplikací zadaných projektů
  • Práce na datových analýzách, sběr a vyhodnocení dat v reálném čase
  • Aktivní spolupráce s vývojáři a technickou podporou
  • Práce s optimalizačními úlohami

Požadavky:

  • VŠ ve směru informačních technologií či aplikované informatiky
  • Perfektní znalost SQL a T-SQL (MS SQL server)
  • Ověřené znalosti v python, AZURE Machine Learning
  • Výhodou je znalost AZURE STREAM ANALYTIC, AZURE FUNCTIONS, AZURE EVENT HUB,
  • Analytické myšlení a schopnost dodržovat termíny
  • Znalost AJ na dobré úrovni
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti, aktivní přístup a ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

  • Možnost osobního rozvoje v rámci dalších aditivních technologií (SLM, DLP, FDM)
  • Příležitost participovat na chodu špičkové výzkumné organizace
  • Podporu dalšího vzdělávání a růstu (kurzy, semináře, worskhopy, mentoringový program atp.)
  • Práce v režimu home office
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené a 5 dnů zdravotního volna (sick days)
  • Výhodné tarify od O2 Czech Republic a. s.
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Stravenkový paušál
  • Multisport kartu a další zaměstnanecké výhody

Pozice je nabízena na 100% úvazek.

Nástup je možný dle dohody.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopismotivační dopis v českém a v anglickém jazyce na níže uvedený e-mail kontaktní osoby.

Prosíme, do předmětu zprávy vložte název inzerované pozice.

Více o projektech Národního centra kompetence naleznete zde.

Informace o zpracování osobních údajů naleznete na webových stránkách FZÚ, na adrese: https://www.fzu.cz/o-fzu/uredni-deska/zpracovani-osobnich-udaju .