Logistik - Skladový operátor/ka

Perex

Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. (FZU) je veřejná výzkumná instituce, zaměřená na základní a aplikovaný výzkum v oblasti fyziky. FZU je největším ústavem Akademie věd České republiky s více než 1300 zaměstnanci. Naší ambicí je posouvat hranice lidského poznání a provádět špičkový výzkum v oblastech elementárních částic, kondenzovaných systémů a pevných látek, optiky, fyziky plazmatu a laserové fyziky.

V rámci FZU se realizuje celá řada dlouhodobých projektů, a to nejen vědecko-technického zaměření, ale například v oblasti rozvoje lidských zdrojů, manažerských dovedností apod. Tyto projekty mají za cíl vytvářet vhodné podmínky pro uskutečňování přelomových objevů a zajištění dlouhodobé strategie kvalitní vědecko-výzkumné činnosti ve FZU

Text

Aktuálně hledáme do Oddělení zásobování a dopravy nového kolegu / kolegyni na pozici:

Logistik - skladový operátor/ka

Náplň práce:

  • Zodpovídá a provádí fyzický i systémový příjem a výdej zboží dle požadavků jednotlivých oddělení.
  • Podílí se na implementaci logistických procesů a procesů skladového hospodářství
  • Zodpovídá a provádí vykládku a nakládku zboží.
  • Zajišťuje evidenci majetku ve skladu a odpovídat za svěřený majetek.
  • Podílí se na provádění inventarizaci zásob a evidence majetku.
  • Zajišťuje interní logistiku materiálu a technologických celků.
  • Hmotná odpovědnost za majetek a materiál ve skladech

Požadavky:

  • ukončené středoškolské vzdělání
  • praxe v oboru logistiky, skladového hospodářství nejméně 3 roky
  • ochota učit se novým věcem
  • velmi zodpovědný přístup, spolehlivost, samostatnost a schopnost pracovat v týmu
  • základní znalost angličtiny výhodou

Nabízíme:

  • práce na plný úvazek
  • profesionální pracovní tým s přátelskou atmosférou a vzájemným respektem
  • podpora dalšího vzdělávání - odborná školení a jazykové kurzy
  • výuka anglického jazyka přímo na pracovišti
  • flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené + 5 dnů sick day
  • po roce příspěvek na penzijní či životní připojištění
  • po roce příspěvek na dovolenou
  • možnost zřízení multisport karty
  • stravenkový paušál

Nástup dle dohody.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis a motivační dopis v českém jazyce na e-mail daceva [at] fzu [dot] cz.

Informace o zpracování osobních údajů naleznete na webových stránkách FZÚ, na adrese: https://www.fzu.cz/zpracovani-osobnich-udaju.