Technická obsluha provozu nízkoteplotních medií

Perex

Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. (FZU) je veřejná výzkumná instituce, zaměřená na základní aplikovaný výzkum v oblasti fyziky. FZU je největším ústavem Akademie věd České republiky s více než 1300 zaměstnanci, kde nemalý počet tvoří zahraniční pracovníci. Ambicí FZU je posouvat hranice lidského poznání a provádět špičkový výzkum elementárních částic, fyziky pevných látek, optiky, fyziky plazmatu a laserové fyziky. FZU se řadí do prestižní skupiny evropských institucí držících certifikaci HR Excellence in Research Award (Ocenění excelence lidských zdrojů ve výzkumu), kterou uděluje Evropská komise.

Text

Do našeho týmu technicko – hospodářských služeb na pracovišti Cukrovarnická hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici:

  • Budete zabezpečovat provoz pracoviště s nízkoteplotními medii, tj. s kapalným dusíkem a heliem, a tím tak zajišťovat technickou podporu vědeckým oddělením na pracovišti Cukrovarnická.

  • Budete pravidelně vykonávat kontrolu, sledovat technologii a zajišťovat distribuci a přepravu tlakových medií, podílet se na pravidelném měsíčním vyúčtování, a to jak vůči externímu dodavateli, tak v rámci FZU.

  • Budete součástí vstřícného pracovního kolektivu.

Možnost zkráceného úvazku 0,6 s perspektivou plného úvazku po zapracování, tj. po zkušební době.

Náplň práce:

  • Zásobování dodávek kapalného dusíku a helia interním odběratelům
  • Distribuce kapalného dusíku externím odběratelům

  • Vedení evidence odběrů

  • Vystavování dodacích listů

  • Manipulace s tlakovými lahvemi, mobilními zásobníky

  • Obsluha vysokotlakého zásobníku a výparníku dusíku Messer

  • Sledování technologie tlakování medií do lahví

  • Kontrola chodu technologických strojních zařízení a odstranění případných závad

Kvalifikační požadavky:

  • SŠ technického zaměření

  • Praxe v technickém provozu výhodou

  • Technická zručnost

  • Spolehlivost, praktičnost a proaktivita

  • Dobré komunikační dovednosti

  • Základní znalost práce na PC – MS Office

  • ŘP výhodou

Nabízíme:

  • Specializovanou technickou práci pro prestižní vědeckou instituci
  • Podporu dalšího vzdělávání, profesní zaškolení
  • 5 týdnů dovolené + 5 sick days
  • Stravenkový paušál, Multisport karta, sportoviště přímo v areálu (tenis, volejbal, basketbal, stolní tenis)

  • Po prvním roce příspěvek na penzijní připojištění a dovolenou

  • Návštěvní místnost pro děti přímo v areálu pracoviště

Doplňující informace:

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s perspektivou dlouhodobé spolupráce

Zkrácený úvazek s možností navýšení po skončení zkušební doby

Nástup možný ihned

Místo výkonu práce – Praha 6 – Střešovice, Cukrovarnická 10

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis a motivační dopis v Čj na níže uvedený email.

Těšíme se na Vaše reakce!

Kontakt: Mgr. Monika Svobodová, Cukrovarnická 10/112 | 162 00 Praha 6| Czech Republic Tel.: +420 702 299 555| Email: monika [dot] svobodova [at] fzu [dot] cz

Informace o zpracování osobních údajů naleznete na webových stránkách FZU, na adrese: https://www.fzu.cz/zpracovani-osobnich-udaju.