Asistent/ka PR týmu - možnost zkráceného úvazku

Perex

Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. (FZU) je veřejná výzkumná instituce, zaměřená na základní a aplikovaný výzkum v oblasti fyziky. FZU je největším ústavem Akademie věd České republiky s více než 1300 zaměstnanci a mezinárodním renomé. Ambicí FZU je posouvat hranice lidského poznání a provádět špičkový výzkum elementárních částic, kondenzovaných systémů, optiky, fyziky plazmatu a laserové fyziky.

Text

Do našeho týmu PR a popularizace hledáme kandidáty / kandidátky na pozici:

Asistent/ka PR týmu

Náplň práce:

  • Zajištění administrativní a organizační činnosti v oddělení PR a popularizace vědy
  • Spoluorganizace PR a popularizačních akcí pro veřejnost (např. Veletrh vědy, Týden vědy a techniky, Noc vědců a další akce, workshopy a exkurze pro veřejnost a studenty)
  • Komunikace s externími a interními subjekty v českém a anglickém jazyce
  • Vyřizování běžné písemné a elektronické korespondence
  • Práce v MS Office – zpracování  tabulek, práce s textem
  • Příprava podkladů a dokumentů, dohled nad dodržováním termínů
  • Zajištění a inventarizace propagačních materiálů a předmětů, správa databáze fotografií FZU
  • Spolupráce s kolegy a kolegyněmi v PR týmu zajišťujícími přípravu tiskových zpráv a článků v médiích, komunikaci s médii, správu sociálních sítí, webových stránek a další činnosti, spolupráce s PR týmy laserových center FZU, spolupráce s vědeckými pracovníky
  • Spolupráce při realizaci výběrových řízení, příprava a aktualizace rozpočtů
  • Další administrativní a organizační činnosti

Co musíte mít, umět a znát:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Pečlivost, spolehlivost a samostatnost, ochotu učit se
  • Předchozí zkušenost s administrativou
  • Výborné organizační schopnosti a komunikační dovednosti
  • Velmi dobrý písemný projev
  • Výbornou znalost ČJ
  • Znalost AJ slovem i písmem na úrovni minimálně B1
  • Časovou flexibilitu v případech, kdy se konají akce - mimořádně i o víkendech nebo večerních hodinách
  • Dobrou uživatelskou znalost práce na PC (Microsoft Office), Google dokumenty, znalost grafických programů (Adobe InDesign, Illustrator, Corel, ...) výhodou
  • Zájem o práci v akademickém prostředí a oblast fyziky a výzkumu v tomto oboru

Nabízíme:

  • Úvazek v rozsahu 0,6-1,0 (podle dohody)
  • Pracoviště Praha 8 – v blízkosti metra C - Ládví
  • Zajímavou a rozmanitou práci, kde se rozhodně nebudete nudit
  • Možnost seberealizace a uplatnění vlastních nápadů
  • Časovou flexibilitu
  • Podporu dalšího vzdělávání, osobního rozvoje a růstu
  • 5 týdnů dovolené, 5 SickDays a další zaměstnanecké výhody
  • Stravenkový paušál
  • Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
  • Po prvním roce příspěvek na penzijní připojištění a dovolenou
  • Nástup dohodou, nejpozději 9/2021

Bližší informace jsou k dispozici pod odkazem Proč FZU? | FZU

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete životopis a motivační dopis na adresu kariera [at] fzu [dot] cz. Těšíme se na Vaše reakce!

Informace ke zpracování osobních údajů: Zpracování osobních údajů | FZU