Výkonný asistent/ Výkonná asistentka vedoucího vědecké sekce

Perex

Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. (FZU) je veřejná výzkumná instituce, zaměřená na základní a aplikovaný výzkum v oblasti fyziky. FZU je největším ústavem Akademie věd České republiky s více než 1300 zaměstnanci a mezinárodním renomé. Ambicí FZU je posouvat hranice lidského poznání a provádět špičkový výzkum elementárních částic, kondenzovaných systémů, optiky, fyziky plazmatu a laserové fyziky.

Text

Na naše pracoviště v Praze 8, blízko metra C - Ládví, hledáme nového kolegu/ kolegyni
na pozici:

Výkonný asistent/ Výkonná asistentka vedoucího sekce

Náplň práce:

  • Administrativní a organizační činnost spojená s vedením sekretariátu vědecké sekce
  • Komunikace s externími a interními subjekty v českém a anglickém jazyce
  • Vyřizování běžné písemné a elektronické korespondence
  • Práce s interními elektronickými systémy (docházka, spisová služba)
  • Příprava podkladů a dokumentů, dohled nad dodržováním termínů
  • Dohled nad finančním čerpáním aktivních projektů
  • Samostatné vedení vybraných agend
  • Organizace schůzek, návštěv a akcí

Požadavky:

  • Ukončené SŠ či VŠ vzdělání
  • Výborné organizační a komunikační schopnosti
  • Znalost ČJ slovem i písmem na výborné úrovni
  • Znalost AJ na úrovni B2 (dle CEFR)
  • Dobrá uživatelská znalost práce na PC (Microsoft Office)
  • Pečlivost a spolehlivost
  • Samostatnost a flexibilita
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Zájem a ochota učit se novým věcem
  • Zkušenosti s projektovou administrací výhodou
  • Zkušenosti s přípravou prezentací a podkladů pro management výhodou
  • Zkušenosti se správou a archivací vnitropodnikových dokumentů výhodou

Nabízíme:

  • Zajímavou a rozmanitou práci na plný úvazek
  • Příležitost participovat na chodu špičkové výzkumné organizace
  • Podporu dalšího vzdělávání, osobního rozvoje a růstu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené a 6 dnů osobního volna
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní/ životní pojištění
  • Multisport kartu a další zaměstnanecké výhody

Bližší informace jsou k dispozici pod odkazem Proč FZU? | FZU.

Nástup je možný dle dohody, nejdříve však v 11/2021.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis a motivační dopisčeském a v anglickém jazyce na níže uvedený e-mail kontaktní osoby.

Prosíme, do předmětu zprávy vložte název inzerované pozice.

Informace o zpracování osobních údajů naleznete na webových stránkách FZÚ, na adrese: https://www.fzu.cz/o-fzu/uredni-deska/zpracovani-osobnich-udaju .