Projektová asistentka/ projektový asistent

Perex

Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. (FZU) je veřejná výzkumná instituce, zaměřená na základní a aplikovaný výzkum v oblasti fyziky. FZU je největším ústavem Akademie věd České republiky s více než 1300 zaměstnanci, kde nemalý počet tvoří zahraniční pracovníci. Ambicí FZU je posouvat hranice lidského poznání a provádět špičkový výzkum elementárních částic, kondenzovaných systémů, optiky, fyziky plazmatu a laserové fyziky. Od dubna 2019 je FZU držitelem certifikátu HR Excellence in Research Award.

Text

Do progresivního týmu, jež je součástí konsorcia Národního centra kompetence MATCA hledáme novou kolegyni/ kolegu na pozici:

Projektová asistentka/ Projektový asistent

Náplň práce:

  • Podpora administrace projektů operačních programů OPVVV, GAČR a TAČR
  • Interní komunikace a koordinace se zaměstnanci zodpovědnými za věcné plnění jednotlivých aktivit projektů
  • Základní příprava podkladů pro finanční manažery projektů (tabulky, docházky, výkazy atp.)
  • Další podpůrné a koordinační činnosti podle potřeb projektů
  • Administrativní podpora týmu 10 lidí

Požadavky:

  • Ukončené SŠ vzdělání ekonomického či humanitního směru
  • Zkušenost s administrací projektů programu OPVVV výhodou
  • Pečlivost, samostatnost, dobrá znalost a praxe v MS Office
  • Výborné komunikační schopnosti
  • Aktivní znalost AJ minimálně na úrovni B1

Nabízíme:

  • Příležitost participovat na významných projektech v rámci celého FZÚ
  • Zajímavou a rozmanitou práci na plný úvazek
  • Podporu dalšího vzdělávání, osobního rozvoje a růstu
  • Výuku angličtiny zdarma a přímo na pracovišti
  • 5 týdnů dovolené a 6 dnů osobního volna
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní/ životní připojištění
  • Multisport kartu a další zaměstnanecké výhody

Bližší informace jsou k dispozici pod odkazem Proč FZU? | FZU.

Nástup je možný dle dohody.

Pozice je vhodná jak pro zkušené zájemce, tak pro absolventy.

Informace o zpracování osobních údajů naleznete na webových stránkách FZÚ, na adrese: https://www.fzu.cz/o-fzu/uredni-deska/zpracovani-osobnich-udaju .