Recepční

Perex

Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. (FZU) je veřejná výzkumná instituce, zaměřená na základní aplikovaný výzkum v oblasti fyziky. FZU je největším ústavem Akademie věd České republiky s více než 1300 zaměstnanci, kde nemalý počet tvoří zahraniční pracovníci. Ambicí FZU je posouvat hranice lidského poznání a provádět špičkový výzkum elementárních částic, fyziky pevných látek, optiky, fyziky plazmatu a laserové fyziky. FZU se řadí do prestižní skupiny evropských institucí držících certifikaci HR Excellence in Research Award (Ocenění excelence lidských zdrojů ve výzkumu), kterou uděluje Evropská komise.

Text

Aktuálně hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici:

                                     Recepční

Budete se podílet na vytváření kvalitního a reprezentativního zázemí vědeckého pracoviště Cukrovarnická.

Co Vás čeká:

  • Zajištění plynulého chodu recepce
  • Registrace a ohlašování návštěv, vyřizování telefonátů
  • Udržování přehledu o rezervacích místností, vydávání a registrace klíčů
  • Monitoring a evidence příjezdů a odjezdů vozidel do/z areálu
  • Rezervace parkovacích míst pracoviště
  • Kontrola areálu, pravidelné obchůzky v objektu i mimo objekt
  • Sledování kamerového systému, kontrola funkčnosti kamer a EPS
  • Hlášení poruch a problémů s drobnými spotřebiči (prasklá žárovka apod.)
  • Drobný úklid prostoru recepce

Kvalifikační požadavky:

  • Zkušenosti s prací v podobném prostředí výhodou
  • Spolehlivost, zodpovědnost a flexibilita
  • Dobré organizační a komunikační schopnosti
  • Příjemné vystupování, ochota domluvit se
  • Základní znalost Aj na komunikativní i písemné úrovni
  • Základní uživatelská znalost práce s PC – MS Office

Co Vám nabízíme:

  • Práci na plný úvazek ve vícesměnném provozu
  • Příjemné prostředí špičkové vědecké instituce
  • Pracovní poměr na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení
  • 5 týdnů dovolené
  • Po prvním roce příspěvek na penzijní a životní připojištění, příspěvek na rekreaci, kulturu či sport
  • Multisport kartu, stravenkový paušál a další zaměstnanecké výhody (sportoviště přímo v areálu – tenis, volejbal, basketbal, stolní tenis)

Doplňující informace:

Nástup možný od 1.1.2022
Místo výkonu práce – Praha 6 – Cukrovarnická 10

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis a motivační dopis v Čj na níže uvedený email. Těšíme se na Vaši reakci!

Kontakt: Mgr. Monika Svobodová, Cukrovarnická 10/112 | 162 00 Praha 6| Czech Republic Tel.: +420 702 299 555| Email: monika [dot] svobodova [at] fzu [dot] cz

Informace o zpracování osobních údajů naleznete na webových stránkách FZU, na adrese: https://www.fzu.cz/zpracovani-osobnich-udaju .