Mzdová/ý účetní

Perex

Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. (FZU) je veřejná výzkumná instituce, zaměřená na základní aplikovaný výzkum v oblasti fyziky. FZU je největším ústavem Akademie věd České republiky s více než 1300 zaměstnanci, kde nemalý počet tvoří zahraniční pracovníci. Ambicí FZU je posouvat hranice lidského poznání a provádět špičkový výzkum elementárních částic, fyziky pevných látek, optiky, fyziky plazmatu a laserové fyziky. FZU se řadí do prestižní skupiny evropských institucí držících certifikaci HR Excellence in Research Award (Ocenění excelence lidských zdrojů ve výzkumu), kterou uděluje Evropská komise.

Text

Do našeho týmu Personální a mzdové administrativy hledáme novou kolegyni/ nového kolegu na pozici

Mzdová/ý účetní

Pracovní náplň:

  • zpracování mezd
  • příprava pracovních smluv, dohod o provedení práce a dohod o pracovní činnosti, mzdových výměrů, dodatků k pracovním smlouvám
  • přihlašování a odhlašování zaměstnanců na zdravotní pojišťovny a PSSZ
  • zpracování exekucí, nemocenských, ročního zúčtování daní
  • vystavování evidenčních listů zaměstnanců
  • komunikace s úřady státní správy a daňovým poradcem
  • vystavování potvrzení (např. o výši příjmů)
  • zadávání dat do mzdového systému
  • spolupráce s finanční účtárnou a ostatními odděleními

Požadujeme:

  • min. středoškolské vzdělání, nejlépe ekonomického zaměření
  • znalost práce mzdové účetní
  • dobré uživatelské znalosti práce na PC (MS Office)
  • komunikativní znalost angličtiny (slovem i písmem)
  • znalost platné pracovně-právní legislativy
  • ochotu dále se vzdělávat
  • důslednost, spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
  • práce na plný nebo zkrácený úvazek (0,5-1)
  • práce v příjemném prostředí vědecké instituce
  • týden dovolené nad rámec zákona
  • 6 dní osobního volna
  • stravenkový paušál
  • kontinuální vzdělávání
  • jazykové kurzy
  • další benefity ze sociálního fondu po roce zaměstnání (příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní nebo životní připojištění, atd.)

Zajímá Vás proč pracovat ve FZU?

Více informací najdete zde

Termín nástupu: Ihned nebo dle dohody.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na adresu daceva [at] fzu [dot] cz

Informace o zpracování osobních údajů naleznete na webových stránkách FZU na adrese: https://www.fzu.cz/zpracovani-osobnich-udaju