Personalista/ka

Perex

Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. (FZÚ) je veřejná výzkumná instituce, zaměřená na základní a aplikovaný výzkum v oblasti fyziky. FZÚ je největším ústavem Akademie věd České republiky s více než 1300 zaměstnanci, kde nemalý počet tvoří zahraniční pracovníci. Ambicí FZÚ je posouvat hranice lidského poznání a provádět špičkový výzkum elementárních částic, kondenzovaných systémů, optiky a fyziky plazmatu.
V rámci FZÚ se realizuje celá řada dlouhodobých projektů, a to nejen vědecko-technického zaměření, ale například v oblasti rozvoje lidských zdrojů, manažerských dovedností apod. Tyto projekty mají za cíl vytvářet vhodné podmínky pro uskutečňování přelomových objevů a zajištění dlouhodobé strategie kvalitní vědecko-výzkumné činnosti ve FZÚ.

Text

Aktuálně hledáme do našeho personálního a mzdového oddělení kolegu / kolegyni na pozici:

Náplň práce:

  • tvorba a evidence pracovněprávních dokumentů a podkladů v souvislosti se vznikem, změnou a ukončením pracovního poměru
  • tvorba a evidence dohod realizovaných mimo pracovní poměr (DPP, DPČ)
  • další personální agenda dle aktuální potřeby
  • příprava podkladů pro mzdovou účetní a zpracování mezd
  • agenda spojená se zaměstnáváním cizinců a činnosti spojené s vysíláním zaměstnanců do zahraničí
  • personální konzultace a poradenství zaměstnancům
  • komunikace s úřady

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • min. 3 roky praxe na obdobné pozici
  • znalost zákoníku práce a souvisejících předpisů
  • velmi dobrou znalost ČJ a středně pokročilou znalost AJ (A2-B1)
  • velmi dobrou znalost práce s PC (MS Office)
  • výborné komunikační dovednosti
  • zodpovědný a samostatný přístup ke svěřeným úkolům
  • diskrétnost a profesionalitu

Nabízíme:

  • práce na plný nebo častečný úvazek (minimálně 0,75)
  • pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
  • práce v příjemném prostředí vědecké instituce
  • Podporu dalšího vzdělávání, osobního rozvoje a růstu
  • 5 týdnů dovolené + 6 dnů osobního volna
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • příspěvek na dovolenou
  • stravenkový paušál a další zaměstnanecké výhody

Nástup možný dle dohody.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na níže uvedenou e-mailovou adresu.

Informace o zpracování osobních údajů naleznete na webových stránkách FZÚ, na adrese: https://www.fzu.cz/zpracovani-osobnich-udaju