Pracovník údržby

Perex

Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. (FZU) je veřejná výzkumná instituce, zaměřená na základní a aplikovaný výzkum v oblasti fyziky. FZU je největším ústavem Akademie věd České republiky s více než 1300 zaměstnanci, kde nemalý počet tvoří zahraniční pracovníci. Ambicí FZU je posouvat hranice lidského poznání a provádět špičkový výzkum elementárních částic, kondenzovaných systémů, pevných látek, optiky, fyziky plazmatu a laserové fyziky.

Text

Do našeho oddělení technické údržby hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici

Náplň práce:

  • Údržba budov spojená s drobnými opravami v rámci zednických, malířských, truhlářských a zámečnických prací
  • Opravy zdiva a omítek po montážních pracích jiných řemesel (instalatér, topenář elektrikář atd.).
  • Opravy a instalace odkladů a dlažeb
  • Malířské a lakýrnické práce
  • Údržba venkovní prostor – údržba zeleně, trávníků, komunikací v areálu ústavu
  • Základní opravy mechanizačních prostředků
  • Úklid sněhu v zimním období
  • Drobné stěhování v rámci budov
  • Ostatní pomocné práce

Kvalifikační požadavky:

  • Střední odborné vzdělání / výuční list v oboru
  • Víceletá praxe v oboru
  • Manuální zručnost
  • Samostatnost, zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům
  • Ochota naučit se nové věci, pečlivost, profesionalita

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 6 sick days
  • Stravenkový paušál, Multisport karta
  • Po prvním roce zaměstnání příspěvek na penzijní připojištění a dovolenou
  • Zajímavá práce pro prestižní vědeckou instituci
  • Možnost dalšího odborného vzdělávání, jazykové kurzy
  • Práce v režimu pondělí - pátek
  • Podpora profesního a soukromého života - flexibilní pracovní doba

Doplňující informace:

Jedná se o 8 hod. denní pracovní dobu, bez směn. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.
Nástup možný ihned nebo dle dohody.
Místo výkonu práce – Praha 8 - Ládví

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis.