Asistent*ka IT oddělení

Perex

Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. (FZU) je veřejná výzkumná instituce, zaměřená na základní a aplikovaný výzkum v oblasti fyziky. FZU je největším ústavem Akademie věd České republiky s více než 1300 zaměstnanci a mezinárodním renomé. Ambicí FZU je posouvat hranice lidského poznání a provádět špičkový výzkum elementárních částic, kondenzovaných systémů, fyziky pevných látek, optiky, fyziky plazmatu a laserové fyziky.

Text

Do oddělení vývoje detektorů a zpracování dat hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici:

(zkrácený úvazek 0,5 – 20 hod. týdně)

Naše oddělení spolupracuje při experimentech na urychlovači LHC v Evropském středisku CERN v Ženevě. Nový kolega/kolegyně bude poskytovat organizační a administrativní podporu týmu.

Náplň práce:

  • Administrativní a organizační podpora vědeckých a technických pracovníků
  • Poskytování základní IT podpory uživatelům – v předem definovaném rozsahu
  • Dohled a monitorování průběhu řešení uživatelských problémů v request tracking systému
  • Příprava podkladů a dokumentů
  • Další podpůrné a koordinační činnosti podle potřeb projektů
  • Interní komunikace a koordinace se zaměstnanci

Kvalifikační požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Vítáme zájemce i ihned po škole, nebo nadšence do IT
  • Základní orientace v IT technologiích výhodou
  • Zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Aktivní znalost AJ minimálně na úrovni B1
  • Samostatnost, zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům

Nabízíme:

  • Zajímavou práci pro prestižní vědeckou instituci, s možností pracovních výjezdů do zahraničí
  • Podporu profesního a soukromého života - flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené + 6 dnů osobního volna
  • Podporu dalšího vzdělávání, odborné a jazykové kurzy
  • Stravenkový paušál, Multisport karta
  • Po prvním roce příspěvek na penzijní připojištění a dovolenou

Doplňující informace:

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Vhodné pro studenty nebo rodiče na MD.

Výše úvazku flexibilní, cca 20 hod. týdně nebo dle dohody
Nástup možný dohodou.
Místo výkonu práce – Praha 8 - Ládví