Volná místa

Projektový tým Ústavu přístrojové techniky Akademie věd ČR, v.v.i. hledá v současnosti nového kolegu na pozici administrátor/ka projektů.

Náplň práce :

  • samostatné finanční, provozní a věcné řízení svěřených projektů
  • evidence projektů na ÚPT (Ústavu přístrojové techniky AV ČR, v. v. i.)
  • administrativní pomoc při podávání projektů, vyhledávání aktuálních výzev a dalších dotačních titulů
  • konzultace při přípravě projektových žádostí
  • komunikace se zástupci ministerstev a poskytovatelů dotací
  • komunikace s kontrolními orgány (FÚ, MF, ÚOHS)
  • další vzdělávání se v oblasti projektového a finančního řízení

Požadavky na uchazeče:

  • ukončené SŠ vzdělání (nejlépe ekonomického směru nebo dobrá orientace v rozpočtech a financích)
  • pokročilá znalost práce s PC (především MS Excel, včetně tvorby kontingenčních tabulek)
  • vynikající komunikační a organizační schopnosti
  • samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, výborné analytické myšlení
  • orientace v projektovém a dotačním managementu
  • výhodou je zkušenost s realizací a administrací projektůTAČR, OP VVV a práce v IS KP14

Nabízíme:

  • práci ve stabilní organizaci s dlouhotrvající historií
  • získání cenných zkušeností v perspektivní oblasti
  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené a další zaměstnanecké benefity
  • nástup možný ihned

Pro další informace kontaktujte:

Ing. Dominika Jestříbková
personální oddělení
jestribkova@isibrno.cz

Student / Ph.D. Student v EEG výzkumu

Nabízíme pozici v týmu Výpočetních neurověd. Náplní práce bude zpracování signálu z intrakraniálního EEG, analýza rozsáhlých dat, strojové učení a data management se zaměřením na elektrofyziologii lidského mozku a neurologických chorob (spektrální analýza, detekce elektrofyziologických událostí v EEG, lokalizace epileptických ložisek, dynamika záchvatů, kortikální a hloubkové stimulace). Aktivní zapojení ve výzkumných projektech s možností publikování v recenzovaných časopisech a prezentování na mezinárodních konferencích.

Více informací

Hledáme kolegyně a kolegy – programátory real-time aplikací a umělé inteligence v kardiologii pro nový startup

Nově zakládaný startup hledá kolegyně a kolegy pro vývoj real-time aplikace pro analýzu ultra-vysokofrekvenčního EKG. Jedná se o původní patentovanou technologii určenou pro zobrazování a diagnostiku elektrické aktivace srdečních komor. Více také zde: www.medisig.com\vdi
Nabízíme práci na plný úvazek (není podmínkou) s pružnou pracovní dobou v kolektivu špičkových výzkumníků a programátorů s úzkými kontakty na klinická pracoviště doma i v zahraničí. Znalosti programování C# podmínkou, znalosti Python a AI vítány.
Očekáváme kombinaci zápalu a spolehlivosti. Nabízíme neobyčejně zajímavou a smysluplnou práci.
Pro další informace prosím kontaktujte:

dr. Pavel Jurák
vedoucí oddělení Medicínských signálů

jurak@isibrno.cz
Ústav přístrojové techniky AV ČR, v. v. i.
Královopolská 147, Brno
612 64 Brno

Inzeráty na volné pracovní pozice spravují Personalistky.