Ústav experimentální medicíny AV ČR, v. v. i.

Nabídka práce pro uprchlíky z Ukrajiny - Laborant buněčné laboratoře

Publikováno 12. 04. 2022

Ústav experimentální medicíny AV ČR v. v. i. podporuje uprchlíky z Ukrajiny. Aktuálně hledáme uchazeče na pozici Laborant/ka buněčné laboratořeOddělení tkáňového inženýrství.

Náplň práce:

  • zabezpečení každodenního chodu laboratoře
  • příprava roztoků, kultivačních médií a dalších látek pro buněčné kultivace
  • pomoc při práci s buněčnými kulturami (buněčná kultivace a základní testy pro vyhodnocení buněčné viability, barvení buněk apod.)

Naše požadavky

  • relevantní praxe v laboratoři
  • základní znalost anglického nebo českého jazyka
  • pečlivost, komunikační schopnosti

Nabízíme

  • zaškolení
  • pružná pracovní doba
  • příspěvek na stravování
  • možnost částečného úvazku

Termín nástupu: ihned

Místo pracoviště : Praha 4 – Krč

Přihlášky do výběrového řízení spolu se strukturovaným životopisem zasílejte na adresu: pavla.mlcochova@iem.cas.cz. V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Ústavní podatelna:
budova La 2. patro, č. dveří 2.18
Po–Pá   9:00–12:00

Datová schránka:
kqcnc2p

Sociální sítě:
facebook(1)  instagram(1)  youtube

Kontakty

Vídeňská 1083
142 20 Praha 4-Krč
Česká republika
+420 241 062 230