Ústav experimentální medicíny AV ČR, v. v. i.

Hledáme uchazeče či uchazečku na pozici Postdoktorand/ka – Oddělení vývojové biologie

Publikováno 11. 05. 2022

Ústav experimentální medicíny AV ČR, v. v. i. hledá uchazeče či uchazečku na pozici:

Postdoktorand/ka
Oddělení vývojové biologie

NÁPLŇ PRÁCE

  • podíl na výzkumu genetické regulace zárodečného vývoje se zaměřením na kraniofaciální vývoj a roli periferního nervového systému v buněčné signalizaci během embryogeneze

  • práce se zvířaty (myš domácí)
  • metody molekulární biologie
  • moderní mikroskopické techniky

POŽADUJEME

  • vysokoškolské vzdělání biologického směru (titul Ph.D.)

  • nadšení pro výzkumnou práci
  • zkušenost s metodami molekulární biologie
  • aktivní znalost anglického jazyka

NABÍZÍME

  • plný úvazek

  • stabilní zázemí veřejné výzkumné instituce
  • zajímavou práci v akademickém prostředí v mezinárodní výzkumné skupině
  • pružnou pracovní dobu
  • možnost zahraniční stáže
  • vstřícnost vůči všem věkovým skupinám
  • 5 týdnů dovolené + 5 dnů zdravotního volna při plném úvazku
  • stravenkový paušál
  • dostupnost areálové školky
  • pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení

Místo výkonu práce: Praha 4, Vídeňská 1083
Termín nástupu: Ihned

Bližší informace o oddělení najdete na našem webu

Přihlášky do výběrového řízení spolu se strukturovaným životopisem prosím zasílejte na adresu: pavla.mlcochova@iem.cas.cz. V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Ústav experimentální medicíny AV ČR, v. v. i. si vyhrazuje právo pozvat k osobnímu pohovoru či on-line pohovoru pouze vybrané kandidáty i právo žádného z kandidátů nevybrat.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do Ústavu experimentální medicíny AV ČR, v. v. i. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Ústavní podatelna:
budova La 2. patro, č. dveří 2.18
Po–Pá   9:00–12:00

Datová schránka:
kqcnc2p

Sociální sítě:
facebook(1)  instagram(1)  youtube

Kontakty

Vídeňská 1083
142 20 Praha 4-Krč
Česká republika
+420 241 062 230