Personalista/personalistka, mzdová/mzdový účetní

Knihovna AV ČR, v. v. i., přijme zaměstnance na pozici personalista/personalistka, mzdová/mzdový účetní.

Náplň práce:

  • komplexně zpracovávat mzdovou agendu za cca 150 zaměstnanců,
  • připravovat pracovní dokumenty při vzniku, změně a ukončení pracovních poměrů nebo dohod konaných mimo pracovní poměr,
  • provádět roční zpracování daní, ELDP,
  • zajišťovat povinnosti vyplývající z platné legislativy,
  • zastupovat zaměstnavatele při kontrolách, souvisejících s činností (FÚ, ČSSZ, ZP, ÚP atd.),
  • připravovat (import) podklady (docházka, příplatky, srážky) z interního systému a kontrolovat je pro zpracování mezd
  • komunikovat se zaměstnanci,
  • zpracování výkazů pro ČSÚ a zřizovatele.

Požadavky:

  • SŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru,
  • 2 let praxe ve vedení a zpracování personální a mzdové agendy,
  • znalost legislativy, mzdových a personálních procesů,
  • uživatelská znalost práce s PC (zejména Excel, Word)
  • znalost práce v programu EGJE od firmy Elanor výhodou
  • komunikativnost, schopnost práce v týmu,
  • pečlivost, přesnost, zodpovědnost,
  • ochota učit se novým věcem.

Nabízíme:

  • plný pracovní úvazek,
  • zaměstnanecké benefity: práce v centru Prahy, stravenková karta, 5 týdnů dovolené, dotované jazykové kurzy, možnost dalšího vzdělávání, sick days, příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění,
  • atraktivní místo výkonu práce v prestižní instituci,
  • přátelské pracovní prostředí.

Nástup:

  • říjen, listopad 2022 nebo dle dohody

Strukturovaný životopis zašlete na adresu sekretariat@knav.cz nejpozději do 12. 9. 2022.

Termíny pohovorů budeme sdělovat vybraným uchazečům v průběhu výběrového řízení. Pohovory se budou konat osobně na adrese Národní 3, Praha 1.

Knihovna AV ČR si vyhrazuje právo obeslat s termínem pohovoru pouze uchazeče, které vybere na základě zaslaných dokumentů.