Specialista elektro a VZT

Perex

Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. (FZU) je veřejná výzkumná instituce, zaměřená na základní a aplikovaný výzkum v oblasti fyziky. FZU je největším ústavem Akademie věd České republiky s více než 1300 zaměstnanci, kde nemalý počet tvoří zahraniční pracovníci. Ambicí FZU je posouvat hranice lidského poznání a provádět špičkový výzkum elementárních částic, kondenzovaných systémů, pevných látek, optiky, fyziky plazmatu a laserové fyziky.

Text

Do našeho oddělení technické údržby hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici

Specialista elektro a VZT

Nový kolega/kolegyně bude zodpovídat za zajištění řádného, bezpečného a ekonomického/udržitelného provozu elektrických a VZT zařízení na pracovišti FZU Slovanka.

Náplň práce

  • Zodpovídá za nastavení a vyhodnocení servisů a revizí zařízení dle platné legislativy,
  • plánuje, organizuje a řídí opravy,
  • plánuje, organizuje a řídí investiční akce,
  • řeší a vyhodnocuje mimořádné události / havárie,
  • hledá vhodná opatření s cílem prodloužení životního cyklu zařízení
  • řídí tým podřízených (technik elektro a skupina elektroúdržby, strojní technik a údržbář VZT),
  • sleduje a vyhodnocuje provozní náklady,
  • eviduje dokumentaci.

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru TZB, elektrotechnika (silnoproudá),
  • víceletá odborná praxe,
  • zkušenosti s vedením menšího pracovního kolektivu,
  • platná zkouška z vyhl. č. 50/78Sb., § 8 pro řízení provozu (výhodou),
  • orientace v projektové dokumentaci,
  • znalost přípravy HGM, kalkulací a rozpočtů,
  • znalost práce na PC, MS Office,
  • schopnost týmové spolupráce, odolnost vůči stresu a psychické zátěži,
  • samostatnost při rozhodování, odpovědnost, aktivní přístup, komunikativnost, flexibilita,
  • výhodou: revizní oprávnění E2-E4 vydané TIČR, znalost MS Project , znalost AutoCAD, zkušenosti s přípravou podkladů pro výběrová řízení.

Nabízíme

  • Stabilní zázemí úspěšné vědecké instituce,
  • dlouhodobou a perspektivní práci v akademickém prostředí,
  • velmi dobré finanční ohodnocení,
  • podporu při zaškolení,
  • podporu v dalším vzdělávání a profesním růstu,
  • systém pravidelných odměn,
  • stravenkový paušál,
  • 25 dnů dovolené + 6 dnů osobního volna,
  • pracovní smlouvu na 1 rok s předpokládaným dlouhodobým prodloužením.

Doplňující informace:

Jedná se o 8 hod. denní pracovní dobu, bez směn. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.
Nástup možný ihned nebo dle dohody.
Místo výkonu práce – Praha 8 - Ládví

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis.