Specialista/ka nákupu

Perex

Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. (FZU) je veřejná výzkumná instituce, zaměřená na základní aplikovaný výzkum v oblasti fyziky. FZU je největším ústavem Akademie věd České republiky s více než 1300 zaměstnanci, kde nemalý počet tvoří zahraniční pracovníci. Ambicí FZU je posouvat hranice lidského poznání a provádět špičkový výzkum elementárních částic, fyziky pevných látek, optiky, fyziky plazmatu a laserové fyziky. FZU se řadí do prestižní skupiny evropských institucí držících certifikaci HR Excellence in Research Award (Ocenění excelence lidských zdrojů ve výzkumu), kterou uděluje Evropská komise.

Text

Do týmu technicko – hospodářské sekce pracoviště Cukrovarnická hledáme nového kolegu/kolegyni na výše uvedenou pozici.

Budete členem administrativní sekce o velikosti čtyřicet pět zaměstnanců, jíž hlavním úkolem je poskytovat efektivní technickou, obchodní a další administrativní podporu vědecké sekci Pevných látek, která je odpovědná za výzkumné aktivity pracoviště Cukrovarnická.

Co Vás čeká:

  • Vyřizování nákupních požadavků vědecké sekce podle nastavené metodiky a v souladu s vnitřními předpisy a postupy
  • Realizace nákupů v tuzemsku a v zahraničí včetně zajištění celních formalit a komunikace s dopravci
  • Vyhledávání a volba vhodných dodavatelů pro vybrané objednávky
  • Realizace drobných nákupů v hotovosti a platební kartou, včetně hospodaření se zálohami a jejich vyúčtování
  • Kontrola dokumentace k jednotlivým objednávkám a jejich elektronická archivace
  • Vyřizování reklamací a oprav nakupovaného zboží, včetně odesílání zboží do zahraničí
  • Spolupráce s provozní účtárnou a dalšími pracovišti technicko-hospodářské správy FZU
  • Další operativní úkoly v oblasti administrativy

Kvalifikační požadavky:

  • SŠ /VŠ vzdělání – ekonomického zaměření výhodou
  • Praxe na obchodní pozici výhodou
  • Výborné komunikační a organizační dovednosti
  • Systematičnost, důslednost a proaktivita
  • Samostatnost a spolehlivost
  • Smysl pro efektivitu a optimalizaci práce
  • Pokročilá znalost práce na PC – MS Office
  • Dobrá znalost angličtiny výhodou

Co Vám nabízíme:

  • Pestrou administrativní práci pro prestižní vědeckou instituci v mezinárodním prostředí
  • Podporu dalšího vzdělávání, odborné jazykové kurzy
  • Podporu profesního a soukromého života – flexibilní pracovní doba, možnost občasné práce z domova
  • 5 týdnů dovolené + 6 dnů osobního volna
  • Stravenkový paušál, Multisport karta, sportoviště přímo v areálu (tenis, volejbal, basketbal, stolní tenis)
  • Po prvním roce příspěvek na penzijní a životní připojištění, příspěvek na dovolenou, kulturu či sport
  • Návštěvní místnost pro děti přímo v areálu pracoviště

Doplňující informace:

  • Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s perspektivou dlouhodobé spolupráce
  • Plný úvazek, možnost zkráceného úvazku (min. 0,7)
  • Nástup možný IHNED
  • Místo výkonu práce – Praha 6 – Střešovice

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis a motivační dopis v Čj na níže uvedený email.

Těšíme se na Vaše reakce!

Kontakt: Mgr. Monika Svobodová, Cukrovarnická 10/112 | 162 00 Praha 6| Czech Republic Tel.: +420 702 299 555| Email: monika [dot] svobodova [at] fzu [dot] cz

Informace o zpracování osobních údajů naleznete na webových stránkách FZU, na adrese: https://www.fzu.cz/zpracovani-osobnich-udaju.