Volná místa

Skupina se zabývá problematikou environmentální rastrovací elektronové mikroskopie v oblasti základního a aplikovaného výzkumu.
Více na: http://eem.isibrno.cz/

Volná pozice: Odborný elektrotechnik

Náplň práce:

  • Návrh a realizace elektronických obvodů z oblasti analogové i digitální techniky.
  • Programování mikrokontrolérů.
  • Návrh plošných spojů cad Eagle, KiCad.
  • Mechanická zručnost.
  • Základy konstruování.

Požadavky:

  • SŠ vzdělání v oboru elektrotechniky,
  • schopnost samostatné práce, práce na PC,
  • ochota učit se nové věci a zapálení pro věc.

Nabízíme tyto zaměstnanecké benefity:

  • práce na 100% úvazek ve špičkově vybavených laboratořích,
  • tvůrčí a zajímavá práce (3D tisk atd.),
  • tvůrčí i osobní rozvoj, zaučení zkušeným kolegou,
  • nadstandardní platové ohodnocení a pružná pracovní doba,
  • příspěvek na dovolenou, sportovní a kulturní akce (FKSP),
  • 5 týdnů dovolené,
  • práce v mladém kolektivu,
  • závodní stravování (příspěvek na stravování), kantýna,
  • možnost parkování na hlídaném pracovišti.

Nástup ihned nebo dohodou.

Přihlášky doplněné životopisem a doklady o vzdělání zašlete na adresu:

Ing. Eva Soukupová, Ph.D.
Ústav přístrojové techniky AV ČR, v. v. i.
Královopolská 147, 612 64  Brno
nebo na e-mail: soukupova@isibrno.cz

Student / Ph.D. Student v EEG výzkumu

Nabízíme pozici v týmu Výpočetních neurověd. Náplní práce bude zpracování signálu z intrakraniálního EEG, analýza rozsáhlých dat, strojové učení a data management se zaměřením na elektrofyziologii lidského mozku a neurologických chorob (spektrální analýza, detekce elektrofyziologických událostí v EEG, lokalizace epileptických ložisek, dynamika záchvatů, kortikální a hloubkové stimulace). Aktivní zapojení ve výzkumných projektech s možností publikování v recenzovaných časopisech a prezentování na mezinárodních konferencích.

Více informací

Hledáme kolegyně a kolegy – programátory real-time aplikací a umělé inteligence v kardiologii pro nový startup

Nově zakládaný startup hledá kolegyně a kolegy pro vývoj real-time aplikace pro analýzu ultra-vysokofrekvenčního EKG. Jedná se o původní patentovanou technologii určenou pro zobrazování a diagnostiku elektrické aktivace srdečních komor. Více také zde: www.medisig.com\vdi
Nabízíme práci na plný úvazek (není podmínkou) s pružnou pracovní dobou v kolektivu špičkových výzkumníků a programátorů s úzkými kontakty na klinická pracoviště doma i v zahraničí. Znalosti programování C# podmínkou, znalosti Python a AI vítány.
Očekáváme kombinaci zápalu a spolehlivosti. Nabízíme neobyčejně zajímavou a smysluplnou práci.
Pro další informace prosím kontaktujte:

dr. Pavel Jurák
vedoucí oddělení Medicínských signálů

jurak@isibrno.cz
Královopolská 147, Brno
612 64 Brno

Inzeráty na volné pracovní pozice spravují Personalistky.