Referent*ka finanční účtárny

Perex

Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. (FZU) je veřejná výzkumná instituce, zaměřená na základní a aplikovaný výzkum v oblasti fyziky. FZU je největším ústavem Akademie věd České republiky s více než 1300 zaměstnanci, kde nemalý počet tvoří zahraniční pracovníci. Ambicí FZU je posouvat hranice lidského poznání a provádět špičkový výzkum elementárních částic, kondenzovaných systémů, pevných látek, optiky, fyziky plazmatu a laserové fyziky.

Do našeho oddělení finanční účtárny hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici Referent*ka finanční účtárny (zkrácený úvazek).

Text

Náplň práce:

  • Zadávání tuzemských a zahraničních faktur do systému
  • Evidence a kontrola došlých faktur, opravných daňových dokladů v ekonomickém systému
  • Tvorba a úhrada tuzemských a zahraničních platebních příkazů
  • Komunikace s dodavateli
  • Spolupráce s týmem finanční účtárny

Požadavky:

  • Ukončené středoškolské vzdělání s maturitou ekonomického zaměření, možná je i rekvalifikace
  • Praxe v účetnictví 1-2 roky
  • Ochota učit se novým věcem
  • Velmi zodpovědný přístup, spolehlivost, samostatnost a schopnost pracovat v týmu
  • Základní znalost angličtiny výhodou

Nabízíme:

  • Práce na zkrácený úvazek 0,6 - 1,0
  • Profesionální pracovní tým s přátelskou atmosférou a vzájemným respektem
  • Podpora dalšího vzdělávání - odborná školení a jazykové kurzy
  • Výuka anglického jazyka přímo na pracovišti
  • Flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené + 6 dnů osobního volna
  • Po roce zaměstnání příspěvek na penzijní či životní připojištění
  • Po roce zaměstnání příspěvek na dovolenou
  • Možnost zřízení multisport karty
  • Stravenkový paušál

Nástup dle dohody. Pracovní úvazek možný v rozsahu 0,6-1,0. Smlouva na dobu určitou s možností případného navýšení úvazku.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis a motivační dopis v českém jazyce.