Elektromechanik/ elektromechanička pro oddělení dielektrik

Perex

Jsme veřejná výzkumná instituce, zaměřená na základní a aplikovaný výzkum v oblasti fyziky.

Do Oddělení dielektrik  hledáme novou kolegyni/kolegu na pozici

Elektromechanik/Elektromechanička

Text

Náplň práce:

  • Provozní údržba a drobné opravy a úpravy přístrojového vybavení oddělení
  • Operativní krátkodobé zápůjčky základních měřících přístrojů, spolupráce při použití
  • Obstarávání doplňků přístrojového vybavení a externích oprav
  • Údržba příručního skladu (spojovací materiál hutní, elektro, napaječe, atd.)
  • Samostatná práce nebo spolupráce při stavbě přístrojů podle podkladů
  • Spolupráce při evidenci majetku (inventury, vyřazování, revize a účelná recyklace)

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání nebo výuční list v oboru elektromechanik
  • Pečlivost, spolehlivost
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Znalost ČJ a alespoň základní znalost AJ
  • Ochota učit se novým postupům a metodám
  • Schopnost samostatně řešit drobné konstrukční úlohy při stavbě přístrojů vítána.

Nabízíme:

  • Příležitost participovat na chodu špičkové výzkumné organizace
  • Pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení
  • Rozmanitou práci na plný úvazek
  • Podporu dalšího vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené a 6 dnů zdravotního volna (sick days)
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění po prvním roce zaměstnání
  • Stravenkový paušál
  • Po prvním roce zaměstnání příspěvky na rekreaci, kulturu a sport
  • Multisport karta
  • Více informací najdete na Proč FZU? | FZU (https://www.fzu.cz/kariera/proc-fzu)

Nástup dle dohody.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis a motivační dopis v českém jazyce na e-mail: kariera [at] fzu [dot] cz. Připadné dotazy k pracovní náplni směřujte vedoucímu oddělení dielektrik (Ing. Jiří Hlinka, hlinka [at] fzu [dot] cz)

Informace o zpracování osobních údajů naleznete na webových stránkách FZÚ, na adrese: https://www.fzu.cz/zpracovani-osobnich-udaju.