Vrátný*á / Recepční

Perex

Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. (FZU) je veřejná výzkumná instituce, zaměřená na základní a aplikovaný výzkum v oblasti fyziky. Jsme nejjvětším ústavem Akademie věd ČR s více než 1100 zaměstnanci, kde nemalý počet tvoří zahraniční pracovníci. Naší ambicí je posouvat hranice lidského poznání a provádět špičkový výzkum elementárních částic, kondenzovaných systémů, optiky, fyziky plazmatu a pevných látek a laserové fyziky.

Text

Aktuálně hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici Vrátný/á - recepční.

Náplň práce:

  • Zajištění plynulého provozu recepce;
  • evidence a kontrola příchozích návštěv;
  • monitoring a evidence příjezdů a odjezdů vozidel do/z areálu;
  • kontrola areálu, pravidelné obchůzky v objektu i mimo objekt;
  • sledování kamerového systému, kontrola funkčnosti kamer a EPS;
  • trvalá obsluha ohlašovny požáru (ústředna EPS);
  • výdej a evidence půjčování klíčů od místností.

Požadavky:

  • Práce v 2směnném provozu – denní, noční směny, práce o víkendu;
  • bezúhonnost;
  • spolehlivost, zodpovědnost;
  • dobré komunikační schopnosti;
  • příjemné vystupování, odolnost vůči stresu;
  • zkušenost s prací v bezpečnostní agentuře výhodou;
  • základní znalost angličtiny vítáme.

Nabízíme:

  • Práce v příjemném prostředí vědecké instituce;
  • 5 týdnů dovolené + 6 dnů zdravotního volna;
  • stravenkový paušál 107 Kč/den;
  • po prvním roce zaměstnání příspěvek na penzijní a životní připojištění, příspěvek na rekreaci, kulturu či sport;
  • Multisport karta a další zaměstnanecké výhody.
  • nástup možný dle dohody;
  • pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis a motivační dopis
na níže uvedenou e-mailovou adresu.

Informace o zpracování osobních údajů naleznete na webových stránkách FZÚ, na adrese: https://www.fzu.cz/zpracovani-osobnich-udaju