Volná místa

Ústav přístrojové techniky AV ČR, v.v.i. nabízí pracovní pozice: Účetní – majetek

Náplň činnosti

  • účtování majetku
  • operace spojené se zařazením, evidencí, inventarizací, vyřazením a likvidací majetku
  • jednání s dodavateli a provádění objednávek
  • příprava a kontrola likvidace faktur
  • kontrola, kompletace a vydání nákupu

Požadujeme

  • zkušenost v oboru
  • samostatnost a flexibilita
  • zodpovědný přístup k práci
  • komunikativní znalost AJ
  • SŠ vzdělání

Nabízíme

  • zázemí ve stabilní organizaci
  • pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené a další zaměstnanecké benefity
  • příspěvek na stravování
  • doba určitá s možností prodloužení
  • nástup dle dohody

Kontakt: jestribkova@isibrno.cz

Projektový tým Ústavu přístrojové techniky Akademie věd ČR, v.v.i. hledá v současnosti nového kolegu na pozici:  Administrátor/ka projektů.

Náplň práce:

  • samostatné finanční, provozní a věcné řízení svěřených projektů
  • evidence projektů na ÚPT (Ústavu přístrojové techniky AV ČR, v. v. i.)
  • administrativní pomoc při podávání projektů, vyhledávání aktuálních výzev a dalších dotačních titulů
  • konzultace při přípravě projektových žádostí
  • komunikace se zástupci ministerstev a poskytovatelů dotací
  • komunikace s kontrolními orgány (FÚ, MF, ÚOHS)
  • další vzdělávání se v oblasti projektového a finančního řízení

Požadavky na uchazeče:

  • ukončené SŠ vzdělání (nejlépe ekonomického směru nebo dobrá orientace v rozpočtech a financích)
  • pokročilá znalost práce s PC (především MS Excel, včetně tvorby kontingenčních tabulek)
  • vynikající komunikační a organizační schopnosti
  • samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, výborné analytické myšlení
  • orientace v projektovém a dotačním managementu
  • výhodou je zkušenost s realizací a administrací projektů OP VVV a práce v IS KP14

Nabízíme:

  • práci ve stabilní organizaci s dlouhotrvající historií
  • získání cenných zkušeností v perspektivní oblasti
  • pružnou pracovní dobu

Skupina Laserové technologie Ústavu přístrojové techniky Akademie věd ČR, v.v.i. hledá do svého týmu nového kolegu na pozici: technik výzkumu.

Popis vykonávaných činností:

  • příprava a realizace experimentů v oblasti laserového svařování
  • příprava a realizace experimentů v oblasti 3D tisku kovů (metoda WAAM)
  • spolupráce při vyhodnocování experimentů (zpracování experimentálních dat a dalších výstupů)
  • obsluha a programování průmyslového robot

Požadavky na danou pozici:

  • vysokoškolské vzdělání technického směru (strojní nebo elektro)
  • orientace v ovládání CNC strojů s důrazem na roboty
  • orientace v Matlabu nebo podobném softwaru
  • znalost angličtiny na úrovni A2 – B1·

Nabízíme:

  • možnosti dalšího vzdělávání, doktorandské studium

Kontakt: jestribkova@isibrno.cz

Inzeráty na volné pracovní pozice spravují Personalistky.