Finanční účetní

Perex

Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. (FZU) je veřejná výzkumná instituce, zaměřená na základní a aplikovaný výzkum v oblasti fyziky. FZU je největším ústavem Akademie věd České republiky s více než 1300 zaměstnanci a mezinárodním renomé. Ambicí FZU je posouvat hranice lidského poznání a provádět špičkový výzkum elementárních částic, kondenzovaných systémů, optiky, fyziky plazmatu a laserové fyziky.

Text

Aktuálně hledáme do Oddělení finanční účtárny kolegu/kolegyni na pozici:

Náplň práce:

  • Účtování bankovních výpisů, párování plateb a zpracování platebních zahraničních příkazů
  • Účtování interních dokladů, předpisů, kurzových rozdílů, dohadných položek
  • Spolupráce na zpracování účetní závěrky, příprava podkladů pro účetní audit
  • Účtování dotací
  • Inventarizace a kontrola účtů hlavní knihy
  • Spolupráce s týmem finanční účtárny

Požadavky:

  • Ukončené středoškolské vzdělání s maturitou ekonomického zaměření, možná je i rekvalifikace
  • Praxe v účetnictví 2 roky
  • Ochota učit se novým věcem
  • Velmi zodpovědný přístup, spolehlivost, samostatnost a schopnost pracovat v týmu
  • Základní znalost angličtiny výhodou
  • Zkušenosti se systémem iFIS a dotacemi výhodou

Nabízíme:

  • Práce na plný úvazek
  • Profesionální pracovní tým s přátelskou atmosférou a vzájemným respektem
  • Podpora dalšího vzdělávání - odborná školení a jazykové kurzy
  • Výuka anglického jazyka přímo na pracovišti
  • Flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené + 6 dnů osobního volna
  • Stravenkový paušál
  • Multisport karta
  • Po roce zaměstnání příspěvek na penzijní či životní připojištění
  • Po roce zaměstnání příspěvek na dovolenou

Ostatní informace:

Nástup dle dohody. Pracovní smlouva na dobu určitou s perspektivou dlouhodobého setrvání v organizaci.

Více informací je k dispozici na: Proč FZU? | FZU

Informace o zpracování osobních údajů naleznete na webových stránkách FZÚ, na adrese: https://www.fzu.cz/zpracovani-osobnich-udaju.