Laborant*ka biofyzikální laboratoře

Perex

Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. (FZÚ) je veřejná výzkumná instituce, zaměřená na základní a aplikovaný výzkum v oblasti fyziky. FZÚ je největším ústavem Akademie věd České republiky s více než 1100 zaměstnanci, kde nemalý počet tvoří zahraniční pracovníci.

Ambicí FZÚ je posouvat hranice lidského poznání a provádět špičkový výzkum elementárních částic, kondenzovaných systémů, optiky, fyziky pevných látek a laserové fyziky.

FZÚ je od 26. dubna 2019 držitelem certifikátu HR Excellence in Research Award (Ocenění excelence lidských zdrojů ve výzkumu), které uděluje Evropská komise. FZÚ, jako největší pracoviště Akademie věd, se tak zařadil do prestižní skupiny evropských institucí majících právo používat tuto certifikaci.

Text

Pozice je otevřená do Laboratoře biofyziky | FZU a bude se zabývat především přípravou buněčné kultivace a zajištěním chodu biologické laboratoře.

Náplň práce na plný úvazek:

  • Participace na různých vědeckých projektech biologického zaměření
  • Přidružená administrativa (reporty, evidence biomateriálů, zpráva bioodpadu)
  • Práce technického zaměření v týmu úspěšných doktorandů s možností kreativního rozvoje a kariérního růstu

Požadavky:

  • VŠ vzdělání v oboru chemie/ biologie, případně SŠ vzdělání v oboru + min 5 let praxe
  • Znalost AJ na středně-pokročilé úrovni, zejména porozumění psanému textu
  • Uživatelská znalost MS Office, zejména MS Excel
  • Zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům
  • Pečlivost, důslednost a profesionalita
  • Zájem o práci v akademickém prostředí

Nabízíme:

  • Zajímavou a rozmanitou práci na plný úvazek
  • Příležitost participovat na chodu špičkové výzkumné organizace
  • Interní kurzy angličtiny
  • Podporu dalšího vzdělávání, osobního rozvoje a růstu
  • Stravenkovou kartu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené a 6 dnů osobního volna
  • Příspěvek na penzijní/ životní pojištění
  • Multisport kartu a další zaměstnanecké výhody

Detailnější informace o našich hodnotách, principech a možnostech naleznete na stránce Proč FZU? | FZU.

Nástup je možný od 1.7.2023 nebo dle dohody.

Informace o zpracování osobních údajů naleznete na webových stránkách FZÚ, na adrese: https://www.fzu.cz/zpracovani-osobnich-udaju.