Přijmeme nového kolegu či kolegyni na pozici: Webový programátor/administrátor

Hledáme novou kolegyni nebo kolegu na částečný pracovní poměr na pozici webový programátor/administrátor.

Náplň práce:

  • programování a administrace webových stránek KNAV
  • propojení knihovních aplikací do webového rozhraní KNAV
  • spolupráce s ostatními členy týmu

Požadavky:

  • znalost PHP (Laravel), SQL, JavaScript, HTML, CSS, WordPress, Git, XML, JSON
  • schopnost samostatně pracovat
  • základní znalost anglického jazyka

Nabízíme:

  • zajímavou práci ve stabilní instituci s možností dlouhodobé perspektivy
  • pracoviště v centru Prahy na Národní třídě
  • možnost částečné práce z domova
  • částečně klouzavou pracovní dobu
  • přátelský kolektiv
  • pracovní úvazek na 24 h. týdně (0,6 úvazku)
  • mzda 23 500 Kč.
  • úvazek na dobu určitou, je možné prodloužení nebo přechod na dobu neurčitou

Nástup:

  • možný hned nebo po dohodě

Svůj životopis a motivační dopis zasílejte na adresu sekretariat@knav.cz nejpozději do 29. 6. 2023.

Termíny pohovorů sdělíme vybraným uchazečům nejpozději 30. 6. 2023. Pohovory se budou konat osobně v knihovně na adrese Národní 1009/3, Praha 1.

Knihovna AV ČR si vyhrazuje právo obeslat s termínem pohovoru pouze uchazeče, které vybere na základě zaslaných dokumentů.