Zahlavi

Volná místa

Operátor cyklotronu v oddělení urychlovačů

Ústav jaderné fyziky AV ČR v. v. i., Řež 130, 250 68 Husinec-Řež, hledá uchazeče na místo

operátora urychlovače částic - cyklotronu v oddělení urychlovačů.

Pracovní náplň:

  • provoz a obsluha urychlovače
  • údržba technologických částí urychlovače

Přednostně hledáme uchazeče s jednou z těchto specializací:

  • elektronik – realizace, oživování a údržba ovládacích, měřících a automatizačních systémů
  • vakuový technik - návrhy, realizace a údržba vakuových systémů
  • mechanik – návrhy, realizace a údržba mechanických a chladicích systémů

Požadujeme:

  • SŠ technického směru (jaderná fyzika, elektro, strojní)
  • velmi dobré technické schopnosti
  • spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost
  • práce na PC (minimálně MS Office)
  • praktické zkušenosti v daném oboru výhodou
  • základní znalost AJ

Nabízíme:

  • zajímavou a různorodou práci
  • možnost odborného růstu (absolvování odborných kurzů a školení)
  • platové zařazení dle tabulek AV ČR (dosažené vzdělání, praxe)
  • 5 týdnů dovolené +1 týden dodatková dovolená
  • příplatek za rizikové prostředí
  • 36-ti hodinový pracovní týden - tři dvanáctihodinové směny (i noční)

Přihlášky se strukturovaným životopisem a kopiemi dokladů o vzdělání doručte na adresu:
Ústav jaderné fyziky AV ČR v. v. i., Referát osobní agendy, Řež 130, 250 68 Husinec-Řež

nebo elektronicky na e-mail: vycpalkova@ujf.cas.cz.

Vybraní zájemci budou pozváni k pohovoru.