Pracovník/ Pracovnice úklidu

Perex

FZU – Fyzikální ústav Akademie věd ČR je přední veřejná výzkumná instituce se sídlem v Praze. FZU je největším ústavem Akademie věd ČR s více než 1100 zaměstnanci a zaměřuje se na základní i aplikovaný výzkum v oblasti fyziky. Naši špičkoví výzkumníci a výzkumnice se snaží porozumět a vysvětlit základní jevy a procesy fungování světa a reagovat tak na aktuální vědecké a technické výzvy naší společnosti.

Text

Aktuálně hledáme nového kolegu/kolegyni na zkrácený úvazek na výše jmenovanou pozici.

Budete zajišťovat úklidové práce pro vědecké pracoviště Cukrovarnická.

Co Vás čeká:

  • Zajišťování pravidelného ručního úklidu vnitřních i venkovních prostor (kanceláří, laboratoří, kuchyněk, chodeb, schodišť, skladů, sociálních zařízení a altánů) v jednosměnném provozu v ranních hodinách 6:00-8:30 hodin
  • Úklid a údržba podlahových a skleněných ploch, čištění a dezinfekce vnějších povrchů, zajištění hygienického standardu
  • Doplňování hygienických potřeb
  • Realizace mimořádného úklidu podle potřeb pracoviště
  • Obsluha a údržba ručních a elektrických úklidových prostředků a přístrojů
  • Komunikace s přímou nadřízenou při kontrole úklidového standardu na pracovišti

Kvalifikační požadavky:

  • Min. SOU zakončené výučním listem
  • Zkušenosti s úklidem výhodou
  • Pracovitost, spolehlivost, pečlivost a ochota
  • Schopnost dobré komunikace v českém jazyce

Co Vám nabízíme:

  • Práci v přátelském prostředí špičkové vědecké instituce
  • Pracoviště v Praze 6, Střešovice – vhodné pro uchazeče/ky s bydlištěm v blízké lokalitě
  • Smlouvu na DPČ do konce roku 2023 s perspektivou dlouhodobé spolupráce
  • Odměna z dohody 130 Kč/ hod (2,5 hod denně / 12,5 hod týdně)
  • Odborný zácvik od začátku pracovního zapojení

Doplňující informace:

  • Nástup možný od 1.7.2023

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis v Čj na níže uvedený email.

Kontakt: Mgr. Monika Svobodová, Cukrovarnická 10/112 | 162 00 Praha 6| Czech Republic
Tel.: +420 702 299 555| Email: monika [dot] svobodova [at] fzu [dot] cz

Těšíme se na Vaše reakce!

Informace o zpracování osobních údajů naleznete na webových stránkách FZU, na adrese: https://www.fzu.cz/zpracovani-osobnich-udaju.