Finanční účetní (0,5 úvazek)

Perex

Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. (FZU) je veřejná výzkumná instituce, zaměřená na základní a aplikovaný výzkum v oblasti fyziky. FZU je největším ústavem Akademie věd České republiky s více než 1300 zaměstnanci, kde nemalý počet tvoří zahraniční pracovníci. Ambicí FZU je posouvat hranice lidského poznání a provádět špičkový výzkum elementárních částic, kondenzovaných systémů, pevných látek, optiky, fyziky plazmatu a laserové fyziky.

Text

Aktuálně hledáme do Oddělení finanční účtárny kolegu / kolegyni na pozici:

Finanční účetní (0,5 úvazek)

Náplň práce:

  • Zadávání a zpracování tuzemských a zahraničních faktur, párování, sledování salda
  • Účtování interních dokladů, předpisů
  • Spolupráce na zpracování účetní závěrky, příprava podkladů pro účetní audit
  • Inventarizace a kontrola účtů hlavní knihy
  • Spolupráce s týmem finanční účtárny

Požadavky:

  • ukončené středoškolské vzdělání s maturitou ekonomického zaměření, možná je i rekvalifikace
  • praxe v účetnictví 2 roky
  • ochota učit se novým věcem
  • velmi zodpovědný přístup, spolehlivost, samostatnost a schopnost pracovat v týmu
  • základní znalost angličtiny----
  • zkušenosti se systémem iFIS a dotacemi výhodou

Nabízíme:

  • práce na plný úvazek
  • profesionální pracovní tým s přátelskou atmosférou a vzájemným respektem
  • podpora dalšího vzdělávání - odborná školení a jazykové kurzy
  • výuka anglického jazyka přímo na pracovišti
  • flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené + 6 dnů osobního volna
  • stravenkový paušál
  • Multisport karta
  • po roce zaměstnání příspěvek na penzijní či životní připojištění
  • po roce zaměstnání příspěvek na dovolenou

Nástup dle dohody. Pracovní smlouva na dobu určitou s perspektivou dlouhodobého setrvání v organizaci.

Informace o zpracování osobních údajů naleznete na webových stránkách FZÚ, na adrese: https://www.fzu.cz/zpracovani-osobnich-udaju