Koordinátor*ka pracovních cest (úvazek 0,5-0,7)

Perex

Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. (FZU) je veřejná výzkumná instituce, zaměřená na základní a aplikovaný výzkum v oblasti fyziky. FZU je největším ústavem Akademie věd České republiky s více než 1100 zaměstnanci, kde nemalý počet tvoří zahraniční pracovníci. Ambicí FZU je posouvat hranice lidského poznání a provádět špičkový výzkum elementárních částic, kondenzovaných systémů, pevných látek, optiky, fyziky plazmatu a laserové fyziky.

Text

Aktuálně hledáme do Oddělení provozní účtárny kolegu / kolegyni na pozici:

Koordinátor/ka pracovních cest (úvazek 0,5-0,7)

Budete součástí menšího týmu, jehož úkolem je organizace a správa agendy pracovních cest zaměstnanců FZU.

Co Vás čeká:

  • Zajištění tuzemských a zahraničních pracovních cest zaměstnanců
  • Schvalování a následné zpracování cestovních příkazů v interním systému
  • Příprava záloh na výdaje spojené s pracovní cestou
  • Objednávky a úhrada letenek, ubytování, konferenčních poplatků, jízdenek
  • Zajištění pojištění pro zahraniční cesty včetně související evidence
  • Vyúčtování pracovních cest
  • Vyřizování reklamací a pojistných událostí
  • Poskytování všeobecných cestovních informací zaměstnancům (víza, cestovní doklady, doprava, ubytování, pojištění)

Co požadujeme:

  • SŠ /VŠ vzdělání – ekonomického zaměření výhodou
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Výborné komunikační a organizační dovednosti
  • Velmi dobrá znalost práce na PC – MS Office (zejména Excel)
  • Dobrá znalost angličtiny výhodou
  • Systematičnost, důslednost a proaktivita
  • Samostatnost a spolehlivost

Co Vám nabízíme:

  • Pestrou administrativní práci pro špičkovou vědeckou instituci v mezinárodním prostředí
  • Podporu dalšího vzdělávání
  • Výuku angličtiny na pracovišti
  • Flexibilitu – pružná pracovní doba, možnost občasné práce z domova
  • 5 týdnů dovolené + 6 dnů osobního volna
  • Stravenkový paušál, Multisport kartu
  • Po prvním roce příspěvek na penzijní a životní připojištění, příspěvek na dovolenou, kulturu či sport
  • Dětský koutek

Doplňující informace:

  • Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s předpokladem prodloužení
  • Zkrácený úvazek (0,5-0,7)
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce – Praha 8 – Ládví

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis a motivační dopis v českém jazyce na e-mail daceva [at] fzu [dot] cz.

Těšíme se na Vaše reakce!

Informace o zpracování osobních údajů naleznete na zde.