Provozní elektrikář

Perex

Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. (FZU) je veřejná výzkumná instituce, zaměřená na základní a aplikovaný výzkum v oblasti fyziky. FZU je největším ústavem Akademie věd České republiky s více než 1100 zaměstnanci, kde nemalý počet tvoří zahraniční pracovníci. Ambicí FZU je posouvat hranice lidského poznání a provádět špičkový výzkum elementárních částic, kondenzovaných systémů, pevných látek, optiky, fyziky plazmatu a laserové fyziky.

Text

Do našeho oddělení technické údržby hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici Provozní elektrikář.

Náplň práce:

  • Odpovědnost za kontrolu stavu elektroinstalace, hlavních rozvodů, rozvoden nízkého napětí, ochrany před bleskem (jednosměnný denní provoz).
  • Údržba a opravy elektroinstalace, elektrických zařízení a pracovních strojů v souladu s platnými předpisy a vyhláškami.
  • Opravy elektrických spotřebičů a elektrického ručního nářadí.
  • Zajištění bezpečného provozu vyhrazených zařízení – výtahy a zdvihací plošiny, vč vedení příslušné dokumentace a spolupráce se servisními firmami.

Kvalifikační požadavky:

  • SŠ/SOU vzdělání v oboru elektrotechnika
  • Min. 5letá odborná praxi
  • Platná zkouška z vyhlášky č. 50, § 6, resp. nařízení vlády č. 194
  • Výhodou znalost elektromechanických prací, sváření, letování
  • Znalost platné legislativy a důslednost při jejím dodržování
  • Samostatnost, zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům
  • Ochota naučit se nové věci, pečlivost, profesionalita
  • Dobrá znalost českého jazyka

Nabízíme:

  • Zajímavá práce pro prestižní vědeckou instituce
  • Jednosměnný provoz, po-pá
  • 5 týdnů dovolené + 6 dnů osobního volna
  • Stravenkový paušál, Multisport karta
  • Po prvním roce zaměstnání příspěvek na penzijní připojištění a dovolenou
  • Možnost dalšího odborného vzdělávání, jazykové kurzy
  • Flexibilní pracovní doba

Doplňující informace:

Jedná se o 8 hod. denní pracovní dobu. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.
Nástup možný ihned nebo dle dohody.
Místo výkonu práce – Praha 8 - Ládví