Projektový administrátor VaV

ÚEM AV ČR hledá vhodné kandidáty/kandidátky na pozici Projektový administrátor VaV na Oddělení projektové podpory a technologického transferu.

Náplň práce

  • Administrativní činnosti projektů v rámci dotačních programů SIF ČR, zejména OP JAK, OP TAK a další
  • Příprava a administrace projektů v rámci jiných tuzemských a mezinárodních programů VaV
  • Činnost pod vedením zkušených kolegů, spolupráce s výzkumným týmem a dalšími odděleními s cílem zajištění úspěšné realizace projektů

Požadujeme

  • Dokončené VŠ vzdělání bakalářského / magisterského stupně, případně i VOŠ nebo úplné středoškolské studium zakončené maturitou
  • Dobrá znalost českého a anglického jazyka slovem i písmem
  • Zkušenost v problematice administrace dotačních projektů výhodou, nikoliv podmínkou (ideálně v oblasti vědy a výzkumu)
  • Znalost práce v administrativním prostředí MSSF ISKP 14+ výhodou, nikoliv podmínkou (zaučíme)
  • Organizační a komunikační dovednosti
  • Uživatelskou znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Bezúhonnost (čistý trestní rejstřík)

Nabízíme

  • Mzdové ohodnocení nad průměrem ČR
  • Plný úvazek, případně i zkrácený úvazek
  • Pracovní dobu na dobu určitou s opakováním a s možností následného prodloužení na dobu neurčitou, standardní zkušební doba
  • Práci v zajímavém oboru biomedicínského výzkumu a v přátelském kolektivu
  • 25 dnů dovolené na zotavenou ročně (při plném úvazku)
  • Možnost občasné práce z domova
  • 5 dnů zdravotního volna ročně (při plném úvazku)
  • Možnost dalšího vzdělávání dle potřeb a zájmu (zejména jazykové vzdělávání, právo, IT)
  • Stabilní zázemí veřejné výzkumné instituce Akademie věd ČR
  • Příspěvek na penzijní připojištění, Multisport apod.

Termín nástupu

  • Září 2023 nebo později dle dohody

Místo pracoviště

  • Praha 4 – Krč

Kontakt

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis s krátkým motivačním dopisem. V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.

ÚEM AV ČR si vyhrazuje právo pozvat k osobnímu pohovoru či on-line pohovoru pouze vybrané kandidáty i právo žádného z kandidátů nevybrat.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do ÚEM AV ČR dáváte souhlas ke zpracování a uchování vašich osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.