Pracovník/Pracovnice v kantýně - Cukrovarnická

Perex

FZU – Fyzikální ústav Akademie věd ČR je přední veřejná výzkumná instituce se sídlem v Praze. FZU je největším ústavem Akademie věd ČR s více než 1100 zaměstnanci a zaměřuje se na základní i aplikovaný výzkum v oblasti fyziky. Naši špičkoví výzkumníci a výzkumnice se snaží porozumět a vysvětlit základní jevy a procesy fungování světa a reagovat tak na aktuální vědecké a technické výzvy naší společnosti.

Text

Aktuálně hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici v kantýně.

Společně s další kolegyní budete zajišťovat chod výdejny stravy a prodej obědových stravenek našim zaměstnancům v Cukrovarnické a zpříjemňovat jim tak jejich pracovní den.

Co Vás čeká:

  • Přejímání jídla od dodavatele a jeho kontrola pro distribuci obědů
  • Zajišťování ohřevu jídla a jeho výdej strávníkům
  • Zajišťování úklidu a pořádku prostor výdejny stravy a kantýny, umývání použitého nádobí a likvidace zbytků jídla
  • Prodej obědových stravenek a s tím související manipulace s peněžními prostředky v hotovosti
  • Zajišťování občerstvení při ústavních seminářích a zasedáních vědecké rady
  • Spolupráce s účtárnou při zpracování faktur za dodané obědy
  • Komunikace s přímým nadřízeným při kontrole zajišťování standardu na pracovišti

Kvalifikační požadavky:

  • Min. SOU zakončené výučním listem
  • Pracovitost, spolehlivost, pořádkumilovnost, týmový duch a pozitivní mysl
  • Schopnost dobré komunikace v českém jazyce

Co Vám nabízíme:

  • Práci v přátelském prostředí špičkové vědecké instituce
  • Pracoviště v Praze 6, Střešovice – vhodné pro uchazeče/ky s bydlištěm v blízké lokalitě
  • Smlouvu na HPP na 1 rok s perspektivou dlouhodobé spolupráce
  • 8hodinovou pracovní směnu
  • Odborný zácvik od začátku pracovního zapojení

Doplňující informace:

  • Nástup možný IHNED Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis v Čj na níže uvedený email.
  • Kontakt: Mgr. Monika Svobodová, Cukrovarnická 10/112 | 162 00 Praha 6| Czech Republic Tel.: +420 702 299 555| Email: monika [dot] svobodova [at] fzu [dot] cz

Těšíme se na Vaše reakce!
Informace o zpracování osobních údajů naleznete na webových stránkách FZU, na adrese: https://www.fzu.cz/zpracovani-osobnich-udaju.