HR Asistent/ka

ÚEM AV ČR hledá vhodné kandidáty/kandidátky na pozici HR Asistent/ka na Oddělení technicko-hospodářské správy.

Náplň práce

  • zajišťování běžných administrativních činností na personálním oddělení
  • zajišťování personálních dokumentů při nástupu, v průběhu i při ukončení
  • tvorba pracovněprávních dokumentů pro zaměstnance
  • vedení evidence lékařských prohlídek
  • koordinace a administrace výběrových řízeních
  • správa veškerých HR dokumentů

Požadujeme

  • ukončené středoškolské vzdělání
  • minimálně praxe v administrativě 2 roky
  • dobré vyjadřovací schopnosti
  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost, flexibilita, ochota učit se nové věci
  • aktivní znalost anglického jazyka
  • znalost práce na PC s programy MS Office a jiným kancelářským softwarem
  • zkušenost z oboru a praxe výhodou

Nabízíme

  • zkrácený úvazek 0,5 (20 hod./týdně)
  • stabilní zázemí veřejné výzkumné instituce
  • zajímavou práci v akademickém prostředí
  • 5 týdnů dovolené + 5 dnů zdravotního volna při plném úvazku
  • stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění, Multisportkarta
  • možnost parkování v areálu, dobrá dostupnost veřejné dopravy
  • dostupnost areálové školky
  • podporu dalšího vzdělávání (jazykové a odborné kurzy, rozšiřování kvalifikace vítáno)
  • pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení

Termín nástupu

  • ihned

Místo pracoviště

  • Praha 4 – Krč

Kontakt

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis s krátkým motivačním dopisem. V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.

ÚEM AV ČR si vyhrazuje právo pozvat k osobnímu pohovoru či on-line pohovoru pouze vybrané kandidáty i právo žádného z kandidátů nevybrat.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do ÚEM AV ČR dáváte souhlas ke zpracování a uchování vašich osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.