Volná místa

Knihovna AV ČR přijme nového kolegu či kolegyni do Oddělení zpracování
časopisů.

Náplň práce:
– tvorba metadat pro Digitální knihovnu
– správa fondu periodik
– zpracování periodik v systému Aleph

Požadujeme:
– minimálně ukončené středoškolské vzdělání (knihovnické vzdělání výhodou)
– znalost práce s PC (Office, atd.)
– znalost katalogizačních pravidel RDA
– znalost programu Aleph výhodou
– schopnost učit se nové věci

Nabízíme:
– pracovní úvazek 30 hodin týdně (0,75 úvazku)
– práci v příjemném malém kolektivu v centru Prahy, částečně práce v
depozitáři v Jenštejně
– stravenkovou kartu
– sickdays
– po zapracování možnost občasné práce z domova
– nástupní mzda podle vnitřních předpisů 20 970 Kč hrubého (za 0,75 úvazku)

Nástup:
– od 1. 3. 2024

Doplňující informace:
– po 3 měsících zkušební lhůty možnost navýšení mzdy o osobní ohodnocení
– práce vhodná též pro studenty či absolventy

Strukturovaný životopis a motivační dopis (max. 1 strana A4) zašlete na adresu
neradova@knav.cz nejpozději do 4. 2. 2024.

Termíny pohovorů sdělíme vybraným uchazečkám a uchazečům nejpozději 9. 2.
2024. Pohovory se budou konat na adrese Národní 3, Praha 1. Knihovna AV ČR si
vyhrazuje právo obeslat s termínem pohovoru pouze osoby, které vybere na
základě zaslaných dokumentů.

Kontaktní osoba Mgr. Kateřina Neradová, neradova@knav.cz