Laborant/ka buněčné laboratoře

ÚEM AV ČR hledá vhodné kandidáty/kandidátky na pozici Laborant/ka buněčné laboratoře na Oddělení technicko-hospodářské správy.

Náplň práce

  • zabezpečení každodenního chodu laboratoře
  • administrativní práce (vyřizovaní objednávek)
  • pomoc při práci s buněčnými kulturami (buněčná kultivace a základní testy pro vyhodnocení buněčné viability, proliferace, barvení buněk apod., PCR, ELISA – zaškolíme dle potřeby)
  • příprava roztoků, kultivačních médií a dalších látek pro buněčné kultivace

Požadujeme

  • ukončené VŠ přírodovědného směru
  • praxe v biologické laboratoři
  • znalost práce na PC s programy MS Office
  • schopnost práce v týmu
  • pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, flexibilita, ochota učit se nové věci

Nabízíme

  • stabilní zázemí veřejné výzkumné instituce
  • zajímavou práci v akademickém prostředí
  • zaškolení
  • pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené + 1 týden zdravotního volna
  • stravenkový paušál
  • podpora dalšího vzdělávání (jazykové a odborné kurzy)
  • možnost i částečného úvazku (min. 0,5)

Termín nástupu

  • ihned

Místo pracoviště

  • BIOCEV, Vestec u Prahy

Kontakt

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis s krátkým motivačním dopisem. V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.

ÚEM AV ČR si vyhrazuje právo pozvat k osobnímu pohovoru či on-line pohovoru pouze vybrané kandidáty i právo žádného z kandidátů nevybrat.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do ÚEM AV ČR dáváte souhlas ke zpracování a uchování vašich osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.