O ústavu Výzkum Studium Knihovna Časopis Aktuality Nabídka práce Hledání
English
Fotogalerie
Vstup do intranetu

Kontakt

Fyziologický ústav AV ČR, v.v.i.
Vídeňská 1083
14220 Praha 4
Telefon: +420 24106 1111
+420 24447 2270
Fax: +420 24106 2488

E-mail: fgubiomed.cas.cz

Nabídka práce

15.8.2011 - Vedoucí oddělení správy budov a technických provozů

Fyziologický ústav Akademie věd ČR, v.i.i.

přijme pracovníka na pozici:

Vedoucí oddělení správy budov a technických provozů

Pracovní náplň:

  • řízení provozu, údržby, revizí, oprav a úklidu budov a technologických zařízení

  • plánování a koordinace potřebných stavebních úprav budov včetně přípravy a koordinace projektů

  • komunikace s nadřízeným orgánem v oblasti správy budov, se správou areálu, úřady, servisními firmami, dodavateli a ostatními dotčenými stranami

  •  řešení havarijních stavů a krizových situací, uplatňování garančních závad

  • organizace PO a BOZP

  • řízení provozu drobné mechanické dílny

  • vedení provozní dokumentace

Požadavky:

  • VŠ/SŠ vzdělání technického/ekonomického směru - stavební zaměření výhodou

  • doložená praxe v oblasti zabezpečení a technické správy budov („facility management“)

  • organizační a komunikativní schopnosti

  • spolehlivost a flexibilita

  • uživatelská znalost PC

  • komunikativní znalost AJ a řidičský průkaz výhodou

Nabídka:

  • stabilní zázemí veřejné výzkumné instituce

  • zajímavá práce v tvůrčím akademickém prostředí

  • finanční ohodnocení odpovídající výkonu

  • místo pracoviště Praha 4 - Krč

  • nástup dohodou, nejdříve od 1.10. 2011

V případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj životopis a motivační dopis na adresu fgu@biomed.cas.cz . Vybraní uchazeči budou pozváni na ústní pohovor v první polovině září 2011.

Kontakt:

personální oddělení, tel. (+420) 24106 2225; sekretariát, tel. (+420) 24106 2424; E-mail: fgu@biomed.cas.cz

Inzerát

Kontakt: personální oddělení
Tel./e-mail: 241062225

15.8.2011 - Vedoucí oddělení biologických kontrol

Vedoucí oddělení biologických kontrol

  • odborné vedení týmu oddělení biologických kontrol

  • komunikace s odběrateli a potenciálními zákazníky

  • komunikace s vedením ústavu

zobrazitZobraz

počítadlo.abz.cz